امروز : یکشنبه, 04 تیر 1396

راه یابی سه بازیکن مهدیشهری به تورنمنت بین المللی هاکی در کرواسی

اعزام سه بازیکن مهدیشهری به مسابقات بین المللی هاکی در کرواسی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با اشاره به شرکت تیم ملی هاکی سالنی ایران در تورنمنت بین المللی کرواسی 2017 گفت: سه بازیکن مهدیشهری تیم ملی هاکی کشورمان در این تورنمنت حضور دارند.
محمد علی ملک احمدی در گفتگو با خبرنگار نیزوا، اظهار کرد: امیراروئی، حمیدنورانیان و عباس اروئی سه بازیکن مهدیشهری تیم ملی هاکی هستند که در تورنمنت بین المللی کرواسی حضور دارند.

وی تصریح کرد: این سه بازیکن مهدیشهری به همراه سایر بازیکنان تیم ملی و همچنین اسفندیار صفایی سرمربی مهدیشهری تیم ملی هاکی امروز جهت شرکت در این تورنمنت عازم کرواسی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر افزود: همچنین داور بین المللی عباس ذوالفقاری از شهروندان مهدیشهری هستند که به عنوان داور به این مسابقات اعزام شدند.
ملک احمدی گفت: تیم ملی هاکی ایران به منظور آمادگی بیشتر تیم جهت شرکت در مسابقات جام ملتهای آسیا که در اردیبهشت 96 و در کشور قطر برگزار می شود در این تورنمنت شرکت کرد.

وی اضافه کرد: در این تورنمنت تیم هاکی جمهوری اسلامی ایران در مقابل تیم هایی از کشورهای قطر، کرواسی، اسلواکی، اسلونیو بلاروس بازی می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با اشاره به پتانسیل و استعداد جوانان مهدیشهری در ورزش هاکی، خاطر نشان کرد: هاکی مهدیشهر و بازیکنان هاکی باز مهدیشهری همیشه با درخشش خود در کشور و جهان سرآمد بوده و هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی