امروز : پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396

راه یابی سه بازیکن مهدیشهری به تورنمنت بین المللی هاکی در کرواسی

اعزام سه بازیکن مهدیشهری به مسابقات بین المللی هاکی در کرواسی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با اشاره به شرکت تیم ملی هاکی سالنی ایران در تورنمنت بین المللی کرواسی 2017 گفت: سه بازیکن مهدیشهری تیم ملی هاکی کشورمان در این تورنمنت حضور دارند.
محمد علی ملک احمدی در گفتگو با خبرنگار نیزوا، اظهار کرد: امیراروئی، حمیدنورانیان و عباس اروئی سه بازیکن مهدیشهری تیم ملی هاکی هستند که در تورنمنت بین المللی کرواسی حضور دارند.

وی تصریح کرد: این سه بازیکن مهدیشهری به همراه سایر بازیکنان تیم ملی و همچنین اسفندیار صفایی سرمربی مهدیشهری تیم ملی هاکی امروز جهت شرکت در این تورنمنت عازم کرواسی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر افزود: همچنین داور بین المللی عباس ذوالفقاری از شهروندان مهدیشهری هستند که به عنوان داور به این مسابقات اعزام شدند.
ملک احمدی گفت: تیم ملی هاکی ایران به منظور آمادگی بیشتر تیم جهت شرکت در مسابقات جام ملتهای آسیا که در اردیبهشت 96 و در کشور قطر برگزار می شود در این تورنمنت شرکت کرد.

وی اضافه کرد: در این تورنمنت تیم هاکی جمهوری اسلامی ایران در مقابل تیم هایی از کشورهای قطر، کرواسی، اسلواکی، اسلونیو بلاروس بازی می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با اشاره به پتانسیل و استعداد جوانان مهدیشهری در ورزش هاکی، خاطر نشان کرد: هاکی مهدیشهر و بازیکنان هاکی باز مهدیشهری همیشه با درخشش خود در کشور و جهان سرآمد بوده و هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی